Επέτειος 28ης Οκτωβρίου

Φωτογραφίες  από τον εορτασμό της εθνικής επετείου με τη συμμετοχή των μαθητών όλων των τάξεων του σχολείου μας. Απήγγειλαν ποιήματα και τραγούδησαν, ενώ συγχρόνως οι ίδιοι μαθητές έπαιζαν μουσικά όργανα με τα οποία κάλυψαν μουσικά ολόκληρη την εκδήλωση.

Ευχαριστίες οφείλουμε στους μαθητές μας, που αφιέρωσαν αρκετό από το χρόνο τους, καθώς και σε όλους τους υπόλοιπους μαθητές του σχολείου μας, που αγκάλιασαν και υποδέχτηκαν τόσο θερμά την προσπάθεια των συμμαθητών τους. Επίσης, ευχαριστούμε τους συναδέλφους κ. Μ. Μπιμπίκα και κ. Γ. Μπισμπίκο που οργάνωσαν και συντόνισαν τη δουλειά των μαθητών και το Διευθυντή κ. Α. Λεμπέση που προλόγισε τη γιορτή. Χάρη στη συλλογική προσπάθεια όλων ?μαθητών και καθηγητών- πραγματοποιήθηκε αυτή η όμορφη εκδήλωση.

Δήμητρα Ψαρρή ΠΕ19